narysuj.com logo

Główna

Tutoriale

Galeria

Zamów

News

Kontakt

Jak narysować portret ze zdjęcia? Tutoriale to dział stworzony dla osób chcących nauczyć się, bądź szlifujących umiejętność rysowania. Na temat rysunku powstało wiele poradników i książek akademickich napisanych przez wybitnych specjalistów, jednak często są to grube, pisane trudnym językiem dzieła, bardziej przygotowane dla doświadczonych znawców tematu niż laików.

Stąd też pomysł stworzenia niniejszej strony, na której temat rysunku (głownie portretowania) opisany został językiem zrozumiałym dla każdego.
Ponad to, wszystkie opisy opatrzone są w zdjęcia przedstawiające podjęte działania dla każdego poruszanego elementu. Opisane techniki to praktycznie przygotowane porady, przetestowane i działające.

Jako że autor strony stale się szkoli i nabiera coraz więcej praktycznego doświadczenia. Treść strony i opisane techniki mogą się zmieniać, oczywiście tylko na łatwiejsze bądź dające lepsze rezultaty lub jedno i drugie.

Jeżeli uważasz że masz lepszy sposób na narysowanie czegoś bądź chciał/a byś aby został opisany jakiś element którego dotąd nie ma, napisz mi o tym w e-mailu (który znajdziesz w kontaktach).

Spis tutoriali i poruszonych w nich tematów.

Opis wszystkich etapów rysowania portretu ze zdjęcia. #1 Narzędzia.
#2 Szkic.
#3 Cieniowanie
#4 Włosy
#5 Szczegóły

Jak narysować portret?

Data dodania 13.05.2011

Jak narysować portret ze zdjęcia?

Ludzie kochają zwierzęta i podobnie jak swoje, lubią mieć zdjęcia i portrety bliskich sobie pupili w tym, m.in. koni. Tutorial ten jest odpowiedzią na na pytanie jak narysować konia. Opis krok po kroku.

Jak narysować konia?

Data dodania 14.08.2011

Jak narysować konia?

Tutorial video opisujący krok po kroku jak narysować samochód ze zdjęcia. Szkic wykonany metodą kratkowania.

Jak narysować konia?

Data dodania 23.09.2011

Jak narysować samochód?

Menu:
Główna
Tutoriale
Galeria
Zamów
Kontakt
Polecamy:
portret ze zdjęcia
Autor w sieci:

Projekt strony i realizacja abmelak@o2.pl | All right reserved narysuj.com